Resident Evil 3: Nemesis Sızdırıldı

Resident Evil 3 Nemesis

Resident Evil korku oyunu serisi her geçen gün çok daha fazla sevilmeye ve ilgi görmeye devam ediyor. Son oyunu olan Resident Evil 2 Remake büyük bir ilgi görmüş Capcom diğer oyunlarında da olduğu gibi bu oyunda da başarılı bir çalışmaya imza attığını görmüştük. Remake ile oyuncuların açlığı giderilmeye, yeni güncellemeleri ile de oyuncularla buluşmaya devam ediyor. Şuanda da gündeme gelen Resident Evil 3: Nemesis sızdırıldı, böylece oyuncuları çok daha fazla heyecanlandırmayı başardılar.

Resident Evil 3: Nemesis Sızdırıldı

Resident Evil Resistance Müjdesi

Resident Evil 3: Nemesis ilk olarak 1999 yılında çıkmış ve oyuncularla olmuştu. Şimdi de Resident Evil 2‘de olduğu gibi remake versiyonu ile beğenileri toplayacağına inanıyoruz. Sonuçta SEGA ve CapCom gibi iki büyük oyun şirketlerinden bahsediyoruz. Görsellerin bir hayli heyecan verici olduğu ve Japonya için de BIOHAZARD: Z VERSION adıyla gündemde yerini aldı ve uzun bir sürede gündemde yerini koruyacak gibi duruyor. Resident Evil 3: Nemesis sızdırıldı haberinin yanında da kapalı beta olarak oyuncular ile buluşan Resident Evil Resistance CO-OP şeklinde hayatta kalma oyunu olduğu haberleri de gündemde bulunuyor. Oyunda canavarları kontrol edeceğimizin müjdesini de verebilirim. Bu özelliğin bize getireceklerini ya da nasıl olacağını merak etmiyor değilim.

Resident Evil 3: Nemesis Sızdırıldı

Resident Evil serisinde yer alan oyunların oyunculara verdiği korku, gerilim ve bunla beraber hikayenin zenginliği kaçınılmaz bir gerçektir. Bundan dolayı da hiçbir zaman eksilmeyen, kaybetmediği bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Bu oyuncu kitlesinin yanı sıra da oyun çok daha fazla kişiye hitap etmeye devam ediyor. Serisinin birçok oyununu oynamış biri olarak remake hallerinde bir harikalar yarattığını söyleyebilirim. Bu yüzden de denememek çok kötü bir yanılgı olur.

Bu bilgilerin yanı sıra Capcom firmasından pek bir ses çıkmasa da yakın bir zamanda güzel dönütler alarak oyun hakkında daha fazla detaylı bilgilere ulaşabileceğimizi düşünüyoruz. Oyunun fiyatı, sistem gereksinimleri gibi bilgiler için daha çok erken olduğunu da belirtmeliyiz. Resident Evil 2 Remake‘de de olduğu gibi büyük bir oranda ön siparişlerin olacağına eminiz. Bu yüzden oyun hakkında detayları sitemizden takip etmeyi unutmayın.