Resident Evil Resistance Yeni Fragman

Resident Evil Resistance Yeni Fragman

Capcom son zamanlarda Resident Evil serisine yaptığı yeniliklerle çok daha fazla ön plana çıktığı söylenebilir. Hali hazırda yaptığı oyunların kalitesi, hikayelerin ilgi çekiciliği ve çok daha fazlası tek bir seride buluştuğu oyun Resident Evil Resistance ile ilgili yeni haberler var. Raccoon City’de geçen ve virüs kapmış birtakım yaratıklarla baş etmeye çalışan karakterimiz solukları kesecek savaşlara yer veriyor. Bu savaşların bir kısmına da oyunun demosu ile ulaşabilir. İyi sisteme sahip bir bilgisayarınız yoksa da yayınlanmış olan Resident Evil Resistance yeni fragmanı ile oyun hakkında yeni görüntülere rastlayabilirsiniz.

Resident Evil Resistance Ne Zaman Çıkacak?

1999 yılında çıkan oyunun daha iyi bir görüntü kalitesi ile karşımıza çıkması birçok oyuncuyu sevindiriyor fakat Resident Evil Resistance ne zaman çıkacak? Capcom oyunun çıkış tarihi olarak 3 Nisan 2020 tarihini gösteriyor. Çıkış tarihine günler kalmışken ister demo ile oyun hakkında bilgiler alabilir isterseniz de oyunun fragmanlarından yararlanabilirsiniz.

Co-op olarak karşımıza çıkan Resident Evil Resistance 43 GB’lık alanın içerisinde yer alacak. Solo RE 3 yaklaşık 22 GB RE Resistance yaklaşık 21 GB olacaktır.

Resident Evil Resistance Fragmanı

Şimdi de Resident Evil’ın kendi YouTube kanalında yayınlamış olduğu fragmana göz atalım.

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz;