Riot’un Yeni Oyunu Project A

Riot'un yeni oyunu Project A

Riot Games, League Of Legends oyunuyla dünyayı sarsan, Moba tarihinde zirveyi devamlı koruyan bir oyunla anılıyor olsa da farklı oyun dallarına girmeye karar verdi. Bunun ilk meyvesi Project A gibi gözüküyor. Riot’un yeni oyunu Project A hakkında bilinmeyenleri siz değerli takipçilerimiz için derledik. Oyunun ilk duyrulma aşaması 2019 yıllına dayanıyor; Şirket onuncu yıllını kutlarken harika bir FPS oyunu çıkaracağını duyurdu.

Duyuru sırasında, oyunculara pek çok farklı kare gösterildi. Oynanış, oyun içi görüntüler, mekanikler ve daha birçok detay gözükse de kimse tam olarak karşısına neyin çıkacağını bilmiyordu. Eğer daha önce Riot Games, Project A oyununu duymadıysanız, birçok inceleme videosu şu an yayınlamış durumda.

riot_games

Profesyonel CS:GO Oyuncusu Project A Oyununu Yorumladı

Yeni bilgilere ve haberlere rağmen Riot’un yeni oyunu Project A çıkış tarihine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Riot Games severlerde heyecan yaratan haber ise HenryG adlı eski profesyonel CS:GO oyuncusunun bu oyunu denemiş olması. HenryG, Riot Games tarafından; Şirketin Avrupa’da bulunan ofisine özel olarak Project A’yi denemesi için davet etti. Ardından oyun hakkındaki fikirlerini açıklamak için izin aldı ve bu bilgileri oyun severlerle paylaştı. Yaptığı açıklamalarda: oyun severlerin başlangıçta tahmin ettiği CS:GO, Overwatch karşımı benzetmesine onay getirdi. Elbette açıklamaları bunlarla sınırlı değildi.

FPS Dünyasında Yeni Mekanikler Project A

HenyrG yaptığı açıklamalarda; oyunun karakter tabanlı, Taktiksel bir FPS oyunu olduğunda bahsetti. Her karakterin farklı bir yeteneğe sahip olduğundan, bu yeteneklerin doğru bir şekilde kullanıldığında oyunun seyrini değiştirebildiğinden, mekaniklerin iyi bir oyun zevki verdiğini söyledi. Tüm bu açıklamaların ardından; oyuncuların gözü tekrardan Riot Games’e yöneldi. Elbette şu an için meraklı gözler bu oyuna yönelse de Riot tarafından yapılan herhangi bir açıklama yok. Riot’un yeni oyunu Project A hakkında tüm gelişmeleri sizler için bir araya getiriyoruz. Oyun hakkında, oyun dışı tüm detaylardan haberdar olmak için bizleri takipte kalın. Yepyeni bir FPS deneyimine hazır olun çünkü FPS dünyası artık eskisi gibi olmayacak.
Diğer yazılarımız: