Ücretsiz Oyun

Rocket League Ücretsiz Oluyor

Epic Games, GTA V’i ücretsiz verdiği gibi daha birçok kaliteli oyunu ücretsiz vermeye devam ediyor. Kalitesinden, yaptığı sürprizlerden ve çok daha fazlasından oyuncuların sempatisini kazanmış satış platformu her geçen gün daha iyi oyunlarla karşımıza çıkıyor. İlk çıktığı zamanlarda popülerliğini çok hızlı bir şekilde elde eden ve bu popülerliği de uzun bir süre elinde bulunduran oyun ücretsiz oluyor ve Epic Games üzerinden oynanabilir bir hal alıyor. Steam’den yüksek fiyatlara satın alanlar ise bu olaydan memnun olmasa da yine Steam üzerinden güncellemeleri almaya devam edebilecekler. Evet, yanlış duymadınız oyuna gelecek yeni güncelleme ile Rocket League ücretsiz oluyor. Geliştirici firma Psyonix rekabetçi sezonunu bitirmiş ve yeni rekabetçi sezonuna çok daha farklı bir giriş yapmak istediğini de bu haberle görebilmekteyiz. Büyük bir güncelleme olacak aynı zamanda çok büyük bir oyuncu kitlesine daha ev sahipliği yapacaktır.

Rocket League Steam’den Kalkıyor

En sevilen sanal oyun mağazalarından Steam artık bünyesinde Rocket League oyununa yer vermeyecek gibi gözüküyor. Peki, bu oyunu hali hazırda satın almış kişiler ne yapacak? Satın alınan kişilere hizmetin verilmesi devam edecek, gelecek güncellemelerden de sorunsuz bir şekilde yararlanabilecekler.

Rocket League Ücretsiz Nasıl Alınır?

Steam’den kaldırılacak olan oyun artık Epic Games üzerinden ücretsiz bir şekilde bizlere sunulacak. Oyuna gelecek yeni güncelleme ile Rocket League ücretsiz bir şekilde Epic Games mağazasında da yerini almış olacak. Yani tek yapmanız gereken şey yeni güncellemenin yayınlanması ve ardından Epic Games hesabınız sayesinde kütüphanenize eklemenizdir.

Rocket League Ücretsiz

2015 yılından bu yana sevilen ve oyuncu sayısını da her geçen gün arttıran farklı tarza sahip oyun, satın alım yapan kişilere de ek birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar şu şekildedir;

  • Hesap durumu ücretsiz bir şekilde gözükmek yerine Legacy unvanına sahip olacak.
  • CS:GO’ya benzer hangi yılda satın alınıp oynandığına dair rütbeler (unvanlar) elde edecek.
  • Rocket League için yayınlanmış tüm DLC’lerden faydalanabilecek.
  • Huntress banner
  • Ücretsiz bir şekilde bazı Boost ve tekerlekler de elde edilecek.

Güncellemenin en geç 2-3 ay içerisinde gelebileceği düşünülmektedir. Bu durumda Epic Games hesabınız yoksa da daha birçok ücretsiz oyunu kazanabilmek için yeni bir hesap oluştursanız iyi olur, oyun severler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.