Çıkacak Oyunlar

Rockstar Games’den Açık Dünya, Ortaçağ Temalı Oyun Mu Geliyor?

Rockstar Games Ortaçağ Oyunu çıkaracak gibi birtakım söylentilerin ortalarda dolaşması birçok oyuncuyu heyecanlandırdığı kaçınılmaz bir gerçektir. Bunun yanında GTA’nın yaratıcılarından Rockstar Games zaman zaman GTA VI ile adı anılıyor olsa da son zamanlardaki durumlarına bakaraktan GTA VI’dan önce gelebilecek oyunun olduğu düşüncesindeyiz. GTA VI’nın yanında Bully 2 oyununun da gelmesi bekleniyor olsa da duyuracakları ilk oyun daha farklı bir konuda, beklenmedik bir şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Ayrıca Rockstar Games’in bu oyunu Ortaçağ temalı bir açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkacak söylentileri bulunmaktadır.

GTA VI ve Bully 2 oyunları hakkında hala tam olarak bir bilgi alınmasa da Rockstar cephesinden yeni bir oyun geleceği kesin gibi gözüküyor. Bu oyunun bu yılın sonunda yani Aralık ayında açıklanma imkanı olsa da bir ihtimal gecikmeyle beraber 2020’nin ilk çeyreğinde de bu firma tarafından yeni bir oyun adıyla karşımızda yerini alabilir.

Oyuncuların kafasına birçok soru işareti koyan oyun firması hakkında tek bilinen az ve öz oyun çıkardığıdır. Her geçen günde çıkarmış olduğu az sayıdaki oyunların kalitesi hala günümüze kadar gelmiş böyle de devam etmektedir. Ground Theft Auto ya da Bully devam oyunlarının yanında farklı bir seriye de kapı aralamak güzel olacağı gibi kim bilir devam oyunu olan yeni bir oyun ile daha karşılaşmış oluruz.

Rockstar Games ortaçağ oyunu Piyasada Nasıl Yer Edinir?

Eğer bu oyun gerçekten çıkarsa ve büyük bir kitleyi üstüne çekerse Mount and Blade serisi için biraz sıkıntılar yaratabilir. Her halükarda iyi bir oyuncu kitlesine sahip olan Mount and Blade için unutulmamalıdırki büyük bir kitlede yabancı ülkeler tarafından oynanmaktadır. Rockstar Games gibi büyük bir oyun firması rekabeti kızıştıracağını ve birtakım farklar yaratabileceğinin de altını çizmek isterim.

Ortaçağ temalı bir açık dünya oyunu ile karşınıza çıksa görüşleriniz neler olurdu? Sizce bu türde bir oyunun çıkarılması ne gibi şeylere sebep verecektir. Aşağıdaki anketimize katılabilir ya da yorum yazarak kendi fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Oyun hakkında gelecek detaylarla birlikte sizleri en iyi şekilde bilgilendireceğiz.

[socialpoll id=”2586240″]
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.