Oyun İncelemeleriOyun Sistem Gereksinimleri

Rust Sistem Gereksinimleri

Steam marketinin olmazsa olmazlarından bir hayli oyuncuyu bir arada göreceğimiz bir survival yani hayatta kalma oyunuyla daha sizlerin karşısındayız. Rust oyunu uzun zamandır mağazalarda fazlasıyla satışı gerçekleşmekte ve büyük bir oyuncu kitlesine de hitap etmektedir. Biz de sizlerin merak ettiği oyun olan Rust sistem gereksinimleri yazısıyla aklınızdaki soru işaretlerinin cevap bulmasında yardımcı olmaya geldik.

Rust sistem gereksinimleri bakımından üst düzey bir donanım istediğini belirtmekte fayda var. Oyunda, oyunculara verilen yüksek görüntü kalitesi beraberinde yüksek sistem gereksinimlerini de getirmektedir. Bu yüzden Rust gibi sistem gereksinimi yüksek olan oyunu satın almadan önce aşağıda belirteceğimiz sistem gereksinimlerine göz atmanızı ve dikkatli bir şekilde incelemenizi öneririz.

Rust Sistem Gereksinimleri

Rust Gibi Bir Oyunda SSD

Evet, Steam mağazasında da yer verilen bir bilgiyi vurgulamak istiyorum. SSD gereksiniminin çok yüksek olduğu bu oyunda SSD haricinde çalıştırmak sizin bir hayli zamanınızı alacaktır. Bekleme sürelerinin bir hayli fazla olduğu oyun aralarında SSD gereksinimi kendini göstermektedir. Bu yüzden sadece oyunlarda farkını yarattığı gibi bilgisayarınızda da büyük önem arz eden SSD ihtiyacını karşılamanızı tavsiye ederim. SSD oyundan alacağınız heyecanı iki kat arttırabilmek için önemli bir etmendir.

Rust Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64bitİşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 daha iyisi İşlemci: Intel Core i7-4690K / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 10 GB RAM Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 670 2GB / AMD R9 280 ya da daha iyisi Ekran Kartı: GTX 980 / AMD R9 Fury
DirectX: Sürüm 11 DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD fazlasıyla önerilmektedir.SSD is fazlasıyla önerilmektedir.

Rust Steam Mağazısını ziyaret etmek için tıklayınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

2 Yorum

  1. Rust oynunu oynuyorum bilgisayar sistemi oyunu kaldırıyordu bu bilgilerle karşılaştırdım tam emin oldum. Bilgisayar için Pubg sistem gereksinimleri paylaşabillirmisiniz.

  2. Rust oynunu oynadım benim pc sistem gereksinimleriyle uyuşuyordu. Birde bilgisayar için pubg sistem gereksinimlerini paylaşabillirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.