Steam 2020 Yaz İndirimi Başlıyor

Steam 2020 yaz indirimi

Herkesin beklediği her sene çoğunlukla Steam sunucularının çöktüğü o indirim zamanı geliyor. Steam 2020 yaz indirimi çok yakın bir zamanda oyunculara sunulacak. Şimdilik bu indirimde hangi oyunların ne kadar indirimlerde olacağını bilemiyor olsak da diğer yaz indirimlerinden pay biçerek söyleyebiliriz ki indirimden çok fazla oyunu uygun fiyatlara alabileceksiniz.

Steam 2020 Yaz İndirimi

Bu indirimde merak edilen başlıca birkaç oyun bulunuyor. Mount and Blade II: Bannerlord oyunu Mart ayının son çeyreğinde çıkmış ve çok büyük ilgiyi üstünde toplamıştı. Erken erişimde olan ve yakın zamanda da Epic Games’de kupon ile çok uygun fiyatlara alınabilen bu oyun Steam’de olacağı fiyat merak edilenler arasındadır. Fakat oyun bir hayli yeni olduğundan kendimce fikrim %20’yi geçmeyecektir. Ne kadar verimli indirimler olsa da bu indirimler çoğu zaman yeni oyunlara pek de etki etmiyor. Etkisi de %10 – %20’nin üstüne çıkamıyor. Bu yüzden Steam yaz indiriminde diğer oyunlardan yana şansınızı kullanabilirsiniz.

Steam yaz indirimi Ne Zaman Başlıyor?

Steam 2020 yaz indirimi 25 Haziran Cumartesi günü 20:00 ‘da başlaması ve toplamda 2 hafta sürmesi yani 9 Temmuz tarihine kadar devam etmesi planlanmaktadır. 1 haftadan kısa bir süre kalmış bu indirimde sizler hangi oyunları almayı planlıyorsunuz?