Steam İndirim Tarihleri Sızdırıldı 2019

Steam İndirim Tarihleri Sızdırıldı

Sene sonuna kadar bizleri bekleyen 3 Steam indirimi bulunmaktaydı ve bu indirim haftalarının da tarihleri halen açıklanmamıştı. Bu tarihlerde Steam platformunda yer alan tüm oyunlar bir hayli indirime giriyor böylece de tüm oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor ve başaracaktır da. Sonunda Steam indirim tarihleri sızdırıldı. Tarihleri sızdırılan ve bu sene karşılacağımız indirimler;

1) Cadılar Bayramı İndirimi
2) Sonbahar İndirimi
3) Kış İndirim

Kısa zaman içerisinde karşılacağımız bu indirimlerde belirtmemiz gerekirse çoğunlukla en fazla indirimler kış indiriminde olmaktadır. Yaz ve kış indirimlerinde gerçekleşen indirimler bir hayli fazla olduğundan bu 2 aralığı kaçırmamanızı öneririm.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman?

Steam indirim tarihleri sızdırıldı ve Steam cadılar bayramı indiriminin 28 Ekim 2019 – 1 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Hangi oyunlar ne kadar indirime gireceği belli olmasa da bir hafta içerisinde gelecek olan cadılar bayramında indirimlerle beraber bol etkinliklere yer verileceğini düşünmekteyim.

Steam Sonbahar İndirimi Ne Zaman?

Steam sonbahar indirimi de 26 Kasım 2019 tarihinde başlayacak ve 3 Aralık 2019 tarihinde de son bulacak. Bu sonbahar indirimde gerçekleşecek indirimleri verilen tarihler aralığında kaçırmamanızı öneririm.

Steam Kış İndirimi Ne Zaman?

Steam winter sale olarak geçen ve en fazla indirimlerin gerçekleştiği indirimlerden biri 19 Aralık 2019 – 2 Ocak 2020 tarihlerinde bizlerle olacak.

Steam indirimlerinin gerçekleşeceği Steam Mağazası için tıklayınız.

Steam İndirim Tarihleri Sızdırıldı