The Last of Us 2 Yeni Çıkış Tarihi Ne Zaman?

The Last of Us 2 Çıkış Tarihi

Popüler firmalardan Sony Interactive Entertainment yakın zamanda PlayStation’un resmi blogunda 2 farklı oyunun çıkış tarihini duyurdu. Bu 2 oyundan biri The Last of Us 2 diğeri ise Ghosts of Tsushima. Çok beklenen ve en çok tercih edilenler arasında yerini alan The Last of Us 2 hakkında herkes çıkış tarihi ve diğer detaylarını beklemekteydi. Görüntü kalitesi olsun hikayesinin zenginliği ve ilgi çekiciliği olsun oyunu ön plana çıkarmaya yetiyor da artıyordu bile. Peki, The Last of Us 2 yeni çıkış tarihi ne zaman?

The Last of Us 2 Ne Zaman Erişilebilir Olacak?

Artık beklemek çok daha zor geliyor. Gerek yayınlanan trailer videoları gerek oyunlarla ilgili detaylar oyun için çok daha fazla heyecanlanmamıza yol açıyor. Konsol oyuncularının biricik serisi The Last of Us 2 yakın bir zamanda ertelenme haberleri ortaya çıkmıştı birçok kullanıcıyı üzse de üzerinden uzun bir zaman geçti ve artık yeni çıkış tarihinin açıklanmasıyla da birçok detay kesinliğini kazandı. The Last of Us 2 19 Haziran tarihinde erişilebilir olacak.

Diğer merak edilen oyun Ghosts of Tsushima ise 26 Haziran olarak planlansa da birçok kaynağa göre oyunun gecikeceğini ve 17 Temmuz tarihinde çıkışını yapacağını belirtiyor. Çok yakında Ghosts of Tsushima ve The Last of Us 2 rehber içeriklerimiz ile de sizlerle olacağız. Şimdilik TLOU2 oyunu hakkında bir önceki içeriğimize erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

The Last of Us 2 Yeni Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Yaz başlangıcında PlayStation 4 için iki büyük özel oyun bekleniyor.

Diğer içeriklerimize de göz atmayı ve yorumda bulunmayı unutmayın;