The SİMS 5 Geliyor

The SİMS 5

Sims serisi pek çoğumuzun çocukken çıktığı, aileler kurduğu eşsiz bir macera. Kimi zaman zirvede yer alan bu oyun, kimi zaman büyük düşüşler yaşadı. Elbette ilk zamanki kitlesini hiçbir zaman kaybetmedi. Sims hayranlarının beklentisi sonunda gerçekleşiyor. The Sims 5 çok kısa bir zaman sonra oyuncular ile bulaşacak. EA Games’in Ceo’su uzun zamandır beklenti de olan oyunculara muhteşem bir haber verdi. Wilson’un yeni oyun hakkında yaptığı açıklamalar ise şu şekilde: Oyun için yarattığınız karakterler, aileler artık zamanla gelişecek. Birdenbire ortaya çıkan yeni karakterler, oyunu daha gerçekçi, daha eğlenceli kılacak. Elbette yapılan yenilikler bununla da sınırlı kalmıyor. Yepyeni bir dünya sizi bekliyor.

The Sims 5 İle Farklı Platformlardan Oyun İmkânı

Andrew Wilson bu yeni dünyada oyun dinamikleri sürekli gelişiyor. The Sims’de tam olarak bu yüzden gelişmeye devam etmek zorunda. Artık oyuncular tek bir platforma bağlı kalmıyor. Bizlerde bunun farkında olarak; serinin devam oyununu Playstation 5 ve Xbox Seris X üzerinden oynanabilir kılacağız. Yaptığımız yenilikler bununla da sınırlı kalmayacak, oyuna herkes erişsin diye bulut tabanlı oyun platformları üzerinden, üstüne üstlük sosyal medya üzerinden dahi oynayabilir hale getireceğiz. The Sims severlere her platformda özel bir deneyim sunmak istiyoruz, hale geliştirme aşamasındayız; çıkış tarihine dair net bir bilgi sunamıyoruz. Açıklamalarında bulundu. Üstelik The Sims 5 geliyor haberi yalnızca bununla sınırlı kalmıyor.

The SİMS 5

Oyuncular The Sims 5 Evreninde Bulunabilecek

Oyun hakkındaki en büyük beklentiyi, yerine getireceklerini duyuran Andrew Wilson, oyunun çevrimiçi olacağını resmen açıkladı. The Sims severler artık oyunun içine kendi karakterleri dahil edebilecek ve aynı zamanda arkadaşlarıyla birlikte aynı evren üzerinde yer alabilecekler. Birlikte ortak hayat sürebilecek, harita üzerinde birlikte yeni yerlere taşınabilecekler. Evlilik dahi yapabileceklerini açıklayan Andrew Wilson, duyurularına bu noktada son verdi. Herhangi bir şekilde resmi çıkış tarihi belirtmiyor olsa da ekibimiz yaptığı araştırmaların sonucunda. The Sims 5 çıkış tarihi için 2020 yıllının sonlarında oynanabilecek, satın alınabilir olacak hale geleceğini tahmin ediyor. Oyun hakkında diğer tüm detaylar yakında sizlerle olacak.