Çıkacak OyunlarOyun Video İncelemeleri

The Surge 2 Tanıtım Videosu

The Surge 2, bilmeyenler için Dark Souls alternatifi, konusunun bilim kurgu olduğu bir oyundur. The Surge 2 tanıtım videosu yayınlanmasıyla beraber büyük bir oyuncu kitlesinin dikkatini çekmiş bulunuyor. Deck 13 yapımcısına ait bu oyun bir seri oyunudur. Yakın bir zamanda çıkacak olan ve ön satışlarının da başlamış olduğu oyun için yapımcılar “Bir önceki oyuna göre çok daha taktiksel olacak” yorumunda bulundu. Bu yorumundan sonra daha da heyecanlanmasına nede olan oyun severler, biran önce oyunun çıkmasını bekliyor. 24/09/2019 çıkış tarihi olarak belirlenmiştir. Yakın zamanda sitemizde The Surge 2 sistem gereksinimlerini de yayınlayacağız. Şimdilik The Surge 2 fiyatından bahsedecek olursak Steam’de belirtilen fiyatı 50 Euro olarak belirtiliyor. Yaklaşık 310-320 TL gibi fiyat anlamına gelse de Steam TR’de şuan 190 TL’de gözükmektedir.
Kendi sitelerine giderek daha detaylı bilgi için: TIKLAYINIZ

İşte The Surge 2 tanıtım videosu;

oyunubul
Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.