Çıkacak Oyunlar
Trend

The Witcher 4 Mü Çıkıyor? The Witcher 4 Çıkış Tarihi ve Tüm Detayları

The Witcher 3: Wild Hunt adıyla çıkan ve 19 Mayıs 2015 tarihinden beri oyuncu kitlesini her geçen gün arttıran bir aksiyon oyun serisidir. Kitaplarıyla, dizileriyle ve çok daha fazlasıyla ekranlarda yer almakta, genel itibariyle de hikayesi izleyenlerine ve oynayanlarına sevdirmeyi başarmıştır. Kitap serüveniyle başlayan ve oyunlara, dizilere taşınan karakterler sevilmeye, büyük ilgi toplamaya da devam etmekte. Şimdi de trend konular arasında , her gün farklı iddiaların yer aldığı konu The Witcher 4 çıkış tarihi ve hikaye detayları yer almakta.

The Witcher 4 Çıkış Tarihi

Cyberpunk 2077, CD Project’in yetenekli ellerinden çıkan bir diğer oyundur. Çıkış tarihine de bir hayli az kaldı. The Witcher serisinden The Witcher 4 çıkış tarihi, diğer tüm detayları cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesi ile hızlanacağı düşünülmektedir. İddialar zaman geçtikçe arttığı gibi kesinlik kazanmaya da devam ediyor. Bu iddialardan biri de Witcher yapımcılarından geldi. Adam Kicinsk Witcher dünyasından asla vazgeçilmek istenmediği fakat The witcher serisinin de 3. oyunu ile tamamlandığını belirtmektedir. Buradan da anlayabileceğimiz gibi The Witcher 4 adıyla değil de farklı bir seri oyunu ya da witcher dünyasının yer aldığı farklı bir solo oyun ile karşılaşabiliriz.

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi Cyberpunk 2077’nin Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülmesi ile Witcher oyunu ile ilgili detaylar çok daha doğru ve gelişmiş bilgiler halini alacaktır. CD Project firmasının üstünde durduğu oyunu piyasaya sürmesinin hemen ardından da bir witcher oyununu beklememeliyiz. İleride yapılacak yorumlar ve verilen detaylar bizleri çok daha kesin sonuçlara getirecektir.

İster istemez Witcher dünyasıyla ilgili olan, karakterlerin bazılarının da sabit tutulduğu yeni bir oyunun nasıl olacağı kafalarda soru işareti bırakmaktadır. Soru işareti ile de kalmayıp çoğu iddiaların heyecanlı bir ortamın oluşmasında etkili olduğundan bahsedebiliriz.

The Witcher 4 Çıkış Tarihi

The Witcher 4 Hikayesi

The Witcher 3 başlı başına binlerce saat oynanabilecek kapasitede ve genişlikte bir oyun. Sıkmayan ve zengin hikayesi üst düzey bir görüntü kalitesi ile birleşince de oyuncular için seyir keyfini oluşturmakta.

Yeni oyun için iddiaların ardı arkası kesilmemekte. Hali hazırda oyuna farklı tatlar eklenmesini bekleyen oyuncular, ana karakterlerin değişmesi ile oyunun çok daha farklı bir hal alacağını düşünmekteydi. Geralt karakteri ile oynadığımız ana hikayenin ardından, Ciri karakteri de yeni oyunda oynanabilir olabileceği iddiaları bulunmakta.

Ciri karakteri sevildiği gibi mekanikleri ile de birçok oyuncuya çok daha zengin hikayenin kapısını aralayabilir. Alışılmamış oyun mekanikleri arasında yer alan farklı dünyalara ışınlanma, oyuncular için ve oyun için çok büyük bir değişiklik olabilir.

Hikayenin geçtiği zaman içinse Witcher evreninin oluşmasında etkili canavarların ilk çıkışı olabileceği ile ilgili güçlü iddialar bulunmakta. Elbette bu iddiaların ve diğer detayların kesinleşmesi zaman alacaktır.

Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın;

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.