Total War: THREE KINGDOMS

Total War: THREE KINGDOMS

Strateji ve savaş başlığı altında gösterebileceğimiz en iyi oyunlardan biri Total War. Aynı zamanda serisinin her bir oyunu birbirinden özgün, birbirinden zorlu oyunlardandır. Bu oyunların arasına bir yenisi daha ekleniyor, Three Kindoms. Strateji severlerin ortak noktası olan bu oyun 23 Mayıs 2019 tarihinde yayınlandı. Total War: THREE KINGDOMS Steam platforumundan da görebileceğiniz gibi çoğunlukla olumlu yanıtlarıyla ilgiyi üstünde topladığını belirtebiliriz. Fiyat bakımından birazcık tuzlu olmasına rağmen satışları fazlasıyla iyi durumda. Total War genel olarak seri oyunlarının her birinde üst düzey bir sistem gereksinimi istemediğinden de birçok oyun sever bu oyunlardan yararlanabilmekte ve eğlenceyi tavan noktalara taşıyabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Monster Hunter: World Neyin Nesi? yazımızı incelemek istiyorsanız TIKLAYINIZ.

İstediği sistem gereksinimleri üst düzey olmasa da vermiş oldukları görüntü kalitesi oyuncuları tatmin etmektedir. Bunun yanında zaten oyunda görüntü kalitesinden önce savaşta gerçekleşen heyecanı verip verememesi önem arz etmektedir ve bu heyecanı vermekte başarılı olmuşlar.

Bu oyunlarında da zaman bakımından Çinlerin birçok dizi, filmlerde yer alıp konusunun geçtiği 3 krallık dönemi söz konusudur. Batıda yapmış oldukları seri oyunların haricinde Total War Doğuya yönelik bir hayli az oyun çıkarmıştır. Bu oyunuyla da bu serilere bir yenisini ekleyerek oyuncuların isteklerini yerine getirdiklerini belirtebiliriz.

Total War oyununu Steam platformu üzerinden incelemek ya da satın almak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.
Total War: Three Kingdoms Steam Sayfası