Ubisoft’tan Avatar Oyunu Çalışmaları

Ubisoft’tan Avatar oyunu çalışmaları

Ubisoft, Massive Entertainment ortaklığı ile sürdürülen Avatar oyunu ilk olarak 2017 yıllında duyuruldu. O zamandan, bu yana her geçen gün beklenti, filmin popülerliği giderek azaldı. Elbette filmin hayran kitlesi, oyunu hale merakla bekliyor. Ubisoft’tan Avatar oyunu çalışmaları ile ilgili çıkan son bilgileri sizler için derledik. Massive Entertainment şirketinde yapımcı olarak çalışan Jesper Karabanov bu konu hakkında oldukça detaylı bir açıklama yaptı. Avatar oyunu geliştirmeye devam ettiklerini lakin şu an için yapılacak herhangi bir açıklamanın uygun olmayacağını belirti. Elbette herhangi bir çıkış tarihi olmasa da oyun severler yapılan açıklamalara bağlı olarak birçok çıkarımda bulundu. İkinci filmin çıkış tarihinin ardından, oyun piyasaya sürebilir.

Ubisoft Avatar Oyunu İçin Beklemeyi Doğru Tercih Olarak Görüyor

Ubisoft’tan Avatar oyunu çalışmaları sonuca ne zaman kavuşur? Sorusunun cevabı aslında oldukça stratejik bir arka planda yatıyor. Oyunu hale bekleyen büyük bir kitle dahi olsa da film ilk günkü popülaritesini kaybetti. Avatar 2 filminin çıkış tarihi olan 2021 yıllının ardından, oyunun tam çıkış tarihi netleşebilir. Ubisoft bunca yıllık bekleyişinin ardından ortaya mükemmel bir şey çıkarmak için çalışıyordur. Oyunun çok oyunculu, hikaye üzerinden ilerleyen bir mod üzerinden çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Elbette sonuç şu an için kesinliğini korumuyor. Bizi nelerin beklediğini, filmin çıkış tarihinden sonra görecek olsak da oyuna dair birçok ekran görüntüsüne ulaşmak mümkün.

Avatar Oyunu İçin Planlar Büyük

Ubisoft ve Massive Entartainment birlikteliği ile hayata geçecek olan proje için film çıkış tarihleri çoktan belirlendi. 21 Aralık 2021 yıllına gelindiğinde Avatar 2 seyirciyle buluşacak. Daha sonra bu film serisini 2023, 2025, 2027’de çıkacak devam filmleri eşlik edecek. Avatar serisi ilk günkü popülerliğini korursa, bizleri birden fazla oyun bekliyor olacak. Elbette her zaman farklı bir hikayeyi, oyuna yansıtabilecekleri gibi filmlere bağlı farklı çoklu oyunculu, sezonlar düşünülebilir. Oyuncular, sinema severler büyük bir heyecan ile çıkacak olan harika yapımları bekliyor. Uzun bir zaman daha beklemek zorunda kalacaklar. 2021 yıllından sonra her şey daha net bir şekilde ortaya konacak.
Diğer yazılarımızı incelemek isterseniz: