Valorant Beta Kayıtları Başlıyor! Sende Yerini Al

Valorant Beta Kayıtları

Son zamanlarda Riot Games firmasının üst üste yaptığı yenilikler, çıkardığı yeni oyunlar ile ilgiyi üstüne çekmeyi başarıyor. Duyurulduğu ilk andan itibaren birçok kişi tarafından beklenen ve yayıncıların da yeni uğrak yeri olacağını tahmin ettiğimiz FPS oyunu Valorant beta kayıtları başladı. 3 Nisan tarihinde kapalı beta olarak beta kaydı olan oyuncularla buluştu. Peki, beta kayıtlarında yerimizi nasıl alırız?

Valorant Kapalı Beta Kodu Nasıl Alınır?

Valorant kapalı beta sürecine dahil olabilmemiz için birtakım üyeliklerimizin bulunuyor olması ya da yeni bir hesap oluşturmamız gerekiyor. İşte kapalı beta kodu nasıl alınır? Sorusunun cevabı.

  • Valorant resmi web sitesine giderek Riot Games hesabı oluşturmakla başlamalısınız eğer hali hazırda bir Riot hesabınız bulunuyorsa bununla giriş yapmanız yeterli olacaktır.
  • Ardından bir diğer üyelik isteyen platform Twitch’e giriş yapmalı, yaptığımız girişin ardından da https://www.twitch.tv/settings/connections#riot-connection adresinden Riot hesabınızı, Twitch hesabınıza bağlamalısınız.

Beta sürecinde oyunun isminin duyurulmasında büyük önemi bulunan Twitch yayıncıları da Mithrain, Pankylol, 10000DAYS gibi daha birçok alanında başarılı yayıncılar platformda yerini alıyor.