Valve’den Gelen Left 4 Dead 3 Haberi

Valve'den Gelen Left 4 Dead 3 Haberi

Birçok başarılı çalışmalarını oyunlarına taşıyan gerek hikayeleri gerek oyunun eskimeyen kalitesini oyuncularla buluşturmuş ve buluşturmaya da devam eden bir şirket olarak karşımıza çıkıyor, Valve. Yayınlamış olduğu çeşitli oyun serilerinden biri olan Left 4 Dead, görüntü kalitesi ve verdiği heyecan azalmak bilmeden günümüze kadar gelmiş bulunuyor. Bunun için Valve’de Left 4 Dead serisinin 2. oyunu olan Left 4 Dead 2 oyununu çıkarma kararı almış ve bu oyunda uzun bir dönem oynanmıştı.
2008 ile çıkış yapan Left 4 Dead 2009 ile de seri devamı oyunu L4D2 gelmiştir. Oyuncuların merakla beklediği ise bu oyunun devamı olup olmadığı yönünde. Hatta oyuncular tarafından atılan farazi çıkış tarihleri de bu oyunun heyecanını arttırmak için başlı başına yetiyordu. Bunun ardından Valve’den gelen Left 4 Dead 3 haberi oyuncuların sorularının yanıt bulması için yetti de arttı bile.

Left 4 Dead 3 Oyunu Çıkacak Mı?

Oyuncular sıklıkla ortaya varsayımlar attığından Valve bir açıklama yapma gereksinimi duydu ve oyunun gündemlerinde olmadığını, herhangi bir çalışmada da bulunmadıklarını belirtti. İşler böyle olunca oyuncuların da heyecanları kursaklarında kaldı diyebiliriz. Fiyat bakımından diğer oyunlara nazaran bir hayli ucuz bu 2 oyun oyuncuların favori oyunları arasındaydı. Durum böyle olunca ortaya atılan varsayımlar da dinmek bilmiyor. Bir diğer varsayım ise Left 4 Dead VR oyununun çıkabileceği düşüncesiydi. Bunun için herhangi bir açıklama yapılmasa da kesinliği bilinmeyen ve oyuncuların beklemek zorunda olduğu oyunlardan.