Çıkacak Oyunlar

Yeni Half-Life Oyunu

Dünya üzerindeki en çok talep gören ve popüler olan platformların başında gelen Steam’dan açıklama geldi. Bu açıklamaya göre geliştiricisi olduğu Half Life isimli oyunun yenisini geleceği duyuruldu. Yeni eklenen bir oyun olduğu ve bununla alakalı detayların neleri kapsadığı konusunda bilgiler paylaşıldı.

Bir süredir söylentiler olmasına karşılık resmi bir açıklama gelmemesi kafaların karışmasına neden olurken Valve’den kesin bir tarih ve içerik hakkında bilgi geldi. Yeni oyunun adının ise Alyx konulduğu biliniyor.

Oyunun Detayları Nelerdir?

Oyunla alakalı uzun zamandır söylenti olmasına karşılık net bir şekilde detaylar henüz paylaşılmadı. 21 yıldan uzun süre geçmesine karşılık yeni bir oyun haberi almayan oyun severler bu oyuna oldukça fazla ilgi gösterdi.

Oyunla ilgili olarak:

  • Adının Alyx olduğu,
  • Çevrim içi ve sanal gerçeklik oyunu şeklinde tasarlandığı açıklaması yapıldı.

Oyunla alakalı olarak Steam sayfasında gerekli bilgilerin olduğu da biliniyor. Bu sayede daha detaylı bilgilerin elde edilmesi sağlandı.

Beklenen Fiyat Açıklaması

Ön talep ile satışa açılan oyunun fiyatı konusunda da bazı tahminler yapılmaya başlandı. Ön siparişle oyunu oynama şansı elde etmek isteyenlerin şuan için 92 TL ödemesi isteniyor. Valve tarafından yapılan %10 indirim ile birlikte açıklanan rakamın şuan için uygun olduğu yönünde açıklamalar yapılıyor. 2020 Mart ayında oyunun takipçileri ile paylaşılması bekleniyor.

Sistem Gerekleri Nelerdir?

Oyunu oynamak isteyenler için bazı sistem özelliklerinin olması gerekiyor. Bu özellikler arasında 6 GB ekran olması en başta geliyor. Aynı zamanda 12 GB ram taşıması da bekleniyor. Bu sisteme sahip olanların oyunu sorunsuz bir şekilde oynaması ön görülüyor. İşlemcilerin ise Core İ5 olması gerekiyor. Oyunun meraklıları şimdiden ön sipariş oluşturmaya başlıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Gürkan Aksoy

6 yıllık makale sektöründen elde edilmiş tecrübeler sonucunda Oyunu Bul projesi ortaya çıkmış ve oyun severleri tek bir noktada en doğru, en hızlı şekilde bilgi ihtiyacının karşılanması amaç edinilmiştir.

Bir Yorum

  1. Çevrim içi ve sanal gerçeklik” bence güzel bir oyun olacak.
    Half Life zamanın en iyi oyunlarından birisi kötü bir iş çıkartacaklarını düşünmüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba oyuncu, reklamları senin de sevmediğin gibi bizler de sevmiyoruz. Fakat çok daha fazla oyuncuya hitap edebilmemiz için bu bir gereklilik. Sayfayı ziyaret edebilmek için bir süreliğine reklam engelleyiciyi kapatmalısın.